Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje sklep internetowy? To pytanie często sobie zadają osoby, które mają w planach założenie własnego sklepu online. To zresztą coraz popularniejsze rozwiązanie, bo zakupy przez internet cieszą się coraz większy zainteresowaniem i generują spore zyski.

Oprogramowanie w modelu SaaS

Nie wszyscy decydują się na zakup własnego oprogramowania, niezbędnego do prowadzenia sklepu internetowego. Model SaaS opiera się na zasadzie „oprogramowanie jako usługa”. To taki model dystrybucji, który wiąże się z koniecznością płacenia tylko za konkretne funkcje w przypadku określonej aplikacji. Za pośrednictwem sieci internetowej udostępniane jest oprogramowanie, którego nie trzeba instalować czy uruchamiać na komputerze. To rozwiązanie dla użytkowników bardzo wygodne i korzystne.

Ile kosztuje sklep internetowy w modelu SaaS?

Skorzystanie z oprogramowania w modelu SaaS np. Sky-Shop.pl ma wiele zalet. Przede wszystkim to rozwiązanie, które nie wymaga od razu tak wysokich nakładów finansowych jak w przypadku zakupu oprogramowania na wyłączność. W tej sytuacji koszt jest uzależniony od wybranego wariantu. Najtańsza jest opcja Starter, bo to koszt zaledwie 17 zł miesięcznie (przy zapłacie z góry za rok). W tym przypadku można liczyć m.in. na darmowy szablon RDW z maksymalną ilością produktów 50. Rozbudowana wersja Professional z 15 000 produktów kosztuje niewiele więcej, bo 79 zł miesięcznie. Najdroższy wariant Premium z prywatnym konsultantem handlowym kosztuje natomiast 249 zł miesięcznie przy płatności z góry za cały rok. To już jednak rozwiązanie dla najbardziej wymagających na rynku klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź blog firmy Sky-Shop na której znajdziesz więcej informacji:
http://blog.sky-shop.pl/ile-kosztuje-sklep-internetowy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *