Jak założyć sklep internetowy?

Sprzedaż online przeżywa ostatnimi czasy szczyty swojej popularności. Nie ma się co dziwić, skoro w sieci obecnie można kupić niemal wszystko, szybko i bez wychodzenia z domu. Prowadzenie sklepu internetowego z pewnością jest dobrym pomysłem na biznes dla osoby, która ma w zanadrzu ciekawy profil działalności i dobrze rokujący plan.

Jak założyć sklep internetowy?

Przede wszystkim należy pamiętać, że wymaga to założenia działalności gospodarczej. Należy zarejestrować firmę, zgłosić ją jako płatnika VAT. Wiadomo też, że ten rodzaj działalności wymaga wykupienia odpowiedniej domeny – ważne, by nazwa była prosta, chwytliwa i łatwa do zapamiętania dla potencjalnych klientów oraz była wolna w połączeniu z interesującą przedsiębiorcę domeną.


Sprawdź także:


Platforma Sky-Shop

Warto zastanowić się nad powierzeniem stworzenia sklepu internetowego wprawionej w tym firmie. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób nieobeznanych w sprawach technicznych. Doskonałym rozwiązaniem są platformy sklepowe oferujące stabilny sklep internetowy na abonament. Takim oprogramowaniem jest Sky-Shop.pl.

Sky-Shop umożliwia założenie i prowadzenie sklepu internetowego. Działa w modelu SaaS, według którego przedsiębiorca opłaca działanie swojego sklepu w postaci comiesięcznych opłat, w formie abonamentowej. Ma on do wyboru mniej lub bardziej zaawansowane wersje swojego sklepu, w zależności od rodzaju planowanego biznesu.

W zamian za uiszczany abonament, Sky-Shop oferuje klientowi w pełni działający, atrakcyjny wizualnie sklep i dostęp do panelu administratora. Do jego dyspozycji jest także ponad 1200 funkcjonalności, dzięki którym ma on możliwość zintegrowania swojej firmy z bazą hurtowni, portalami aukcyjnymi czy firmami kurierskimi.

Podsumowując, założenie e-sklepu w oparciu o oprogramowanie Sky-Shop jest banalnie proste i podjąć się tego zadania może każdy, nawet kompletny laik w sprawach internetowych.

Jeden komentarz

  1. Rozwiazania abonamentowe nie sa najlepszym wyborem, po roku placenia moze sie okazac ze sa drozsze niz sklep na wlasnosc, tymczasem nadal trzeba placic abonament. Ze nie wspomne o limitach, ograniczonej funkcjonalnosci (w zasadzie zamknietej mozliwosci jakiejkolwiek rozbudowy), ograniczonych mozliwosciach jesli chodzi o prezentacje itd itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *