Oprogramowanie Sky-Shop.pl i jego największe zalety

Wybór oprogramowania dla własnego sklepu internetowego wcale nie jest prosty. Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo różnego rodzaju platform, które mają różną ofertę, jednak pośród nich najbardziej wyróżnia się oprogramowanie sky-shop.pl. Dlaczego zatem warto zwrócić na nie uwagę?

Największe zalety sky-shop.pl

Oprogramowanie nie tylko jest bardzo proste i łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim jest idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Usługa sky-shop.pl wyróżnia się na tle konkurencji olbrzymią możliwością konfiguracji i dostosowania poszczególnych parametrów i funkcji w sposób bardzo spersonalizowany. Żadne inne oprogramowanie nie jest nastawione na klienta jak sky-shop.pl. Zdecydowanym atutem platformy sklepów internetowych jest możliwość wzbogacenia e-sklepu o dodatkowe funkcjonalności zgodnie ze specyfiką klienta i to w bardzo krótkim czasie. Ponadto dla wielu osób bardzo istotne są koszty abonamentu oraz dokonywanie wszelkich płatności. Oprogramowanie sky-shop.pl pozwala na przetestowanie platformy przez okres 14 dni, a następnie wybranie odpowiadającej klientowi metody płatności w trybie miesięcznym, co nie obciąża portfela w przeciwieństwie do konieczności opłacenia rocznego abonamentu z góry w przypadku konkurencji.

Oprogramowanie sky-shop.pl gwarantuje biznesowe wsparcie e-commerce

Oprócz samego oprogramowanie platforma zapewnia wiele dodatkowych, bardzo pomocnych, a zarazem bardzo funkcjonalnych opcji na innych płaszczyznach. Serwis 24/7 w razie jakichkolwiek problemów czy kłopotów, darmowy hosting e-mail i sklepu, możliwość prowadzenia hurtowni B2B, wiele integracji zewnętrznych, typu płatności i kurierzy, a także obszerne poradniki, pomoce oraz blog informacyjny. To jedynie kilka z naprawdę szerokiego wachlarza możliwości, jakie zapewnia oprogramowanie sky-shop.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *